Nasze POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne Artykuły Forum dyskusyjne Galerie Ogłoszenia 
Baza noclegowa   Baza gastronomiczna   Dyżury aptek   Rozkład jazdy autobusów   Plan miasta
Strona główna

Archiwum
Pisane w Bieszczadach
Szukaj w serwisie:
Redakcja

Kontakt

    Gazeta / moduły
    Serwis internetowy

    Baza noclegowa

Artykuy » ~ Archiwum » [Nr 15/91] Ustalono tożsamość mężczyzny
Policjanci ustalili tożsamość odnalezionego we wrześniu w Ustrzykach Dolnych mężczyzny. Okazało się, że jest to 79-letni mieszkaniec Otwocka.

Przez dwa miesiące policjanci z Ustrzyk Dolnych pracowali nad ustaleniem tożsamości starszego mężczyzny, który 1 września br. trafił do szpitala w tym mieście. Był osłabiony, nie pamiętał jak się nazywa i gdzie mieszka. Twierdził, że ma brata bliźniaka i syna, a jego życie mogło być związane z pracą na morzu. O pomoc w identyfikacji mężczyzny, policjanci zwrócili się do mediów. Liczne komunikaty medialne przyniosły efekt.
Tożsamość mężczyzny ustalono, gdy z Policją w Ustrzykach skontaktował się syn odnalezionego, który przebywa poza granicami kraju. Zdjęcie ojca zobaczył w Internecie. Mężczyznę rozpoznali także sąsiedzi z Otwocka. Na razie nie wiadomo, skąd i w jakim celu starszy mężczyzna przyjechał do Ustrzyk Dolnych oraz dlaczego nikt nie zgłosił jego zaginięcia. Z uzyskanych przez Policję informacji wynika, że w tej części kraju nie ma rodziny, ani znajomych.

[Nr 15/91] Ustalono tożsamość mężczyznyImi
E-mail
Temat
Tre
Przepisz kod:

 

© 2003-2012 Nasze Pooniny - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne

Wykonanie i administracja strony: JWK WebStudio